Предмет: Українська література, автор: donetsolecsa11

Тема: Розвиток мовлення.
Контрольна робота. Письмовий твір-розповідь у публіцистичному стилі
на одну з тем: «Картини народного
побуту в поемі І. Ко-тляревського
«Енеїда», «Утвердження народної моралі, внутрішньої краси людини у пʼєсі І. Котляревського
«Наталка Полтавка», «Енеїда» І.
Котляревсь-кого - енциклопедія українознавства».

Ответы

Автор ответа: gerrysasan12
0

У туманних митьках сучасної сцени розквітає театральне дійство, яке висвітлює та вшановує важливі аспекти народної моралі та внутрішньої краси людини. П'єса, яка виражає свою актуальність, стає як своїм рідним дзеркалом, віддзеркалюючи глибину людської душі.

На перший погляд це лише актори на дошці, але під покривом казкового вигляду розкривається глибока філософія, яка звертається до глядача. Саме в п'єсі вибухає таємнича сила, яка веде нас у світ внутрішньої краси, невидимої для звичайних очей.

Герої цієї вистави — не тільки персонажі, вони — віддзеркалення нашого суспільства, в якому важливе місце належить утвердженню народної моралі. Кожен крок, кожне слово персонажів є кроком у напрямку внутрішньої гармонії, запрошенням до роздумів над власними цінностями.

П'єса, як справжнє мистецтво, розкриває перед нами глибину та прекрасне у звичайних речах. Вона нагадує, що мораль та внутрішня краса — це не просто слово, а фундамент, на якому майбутнє справжнє, велике життя. І в цьому театрі ми стаємо свідками не лише акторської гри, але й самого високого мистецтва — мистецтво відчувати, розуміти та ділитися внутрішньою красою кожної людини.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: turviktoria9383
Тиша оповила землю вкриту снігом. Заколисаний хуртовинами вдягнутий у теплу снігову шубу спить ліс. Дрімають ялини й сосни чітко виділяючись своїм темно-зеленим вбранням на білизні снігу очікують на тепло гаї і переліски. Мріють про весну опушені білим хутром берези й осики клени і липи граби і дуби.

У зимову пору відпочивають лісові рослини. Сховані під шаром снігу вони готуються до весни і не замерзають навіть у найлютіші морози. Ґрунт у лісі прикритий листям а потім снігом може й зовсім не замерзати або промерзнути на невелику глибину. Земля і рослини вкриті снігом наче м’якою теплою ковдрою. Підстилка з опалого листя взимку поступово перегниває і виділяє тепло. Тому вода в ґрунті не замерзає.



ГРАМАТИЧНЕ ЗАВДАННЯ:

1. Записати текст, розставити розділові знаки.

2. Дібрати до тексту заголовок.

3. Визначити дієприкметникові звороти і підкреслити як члени речення.

4. Визначити і позначити означуване слово при дієприкметниковому звороті.

5. Визначити групу дієприкметника: активний/пасивний.
Предмет: Химия, автор: alfhp1385gmailcom
Предмет: Математика, автор: ainuruaminaalina3103