Предмет: Физика,
автор: prokopenkonada396
Людина підіймає вантаж масою 20 кг на висоту 1,5 м з постійною швидкістю.Визначте роботу,яку виконує людина(вважайте q=10 м/с2)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 300 Дж
Объяснение:
Робота (W), яку виконує людина при піднятті вантажу на висоту, може бути вирахована за формулою:
W = m * g * h
де:
m - маса вантажу,
g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с² на поверхні Землі),
h - висота, на яку піднімається вантаж.
У даному випадку:
m = 20 кг (маса вантажу),
g = 10 м/с² (прискорення вільного падіння, припускаючи, що q це прискорення вільного падіння),
h = 1.5 м (висота).
Підставимо значення у формулу:
W = 20 кг * 10 м/с² * 1.5 м
W = 300 Дж
Отже, робота, яку виконує людина при піднятті вантажу на висоту 1.5 м з постійною швидкістю, становить 300 Дж (джоулів).
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: zenposh
Предмет: Информатика,
автор: podoninaanastasia
Предмет: Математика,
автор: odin274971
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: SkNaGood