Предмет: Физика,
автор: aiokakanabek
Жаттығу 3.5 1. Резеңке таспаның қатаңдығы 7,2-10 н/м. Егер таспаға 10 кН күш әрек ететін болса, онда ол кандай шамаға созылады? • 2. Болат серіппе 245 Н күш әрекетінен 35 мм-ге ұзарды. Серіппенің қатандығ анықтандар. 3. Серіппенің катандығы 5-103 Н/м. Оның серпімділік қасиетi сақталатын шек ұзаруы 16 мм. Егер серіппеге 50 Н, 100 Н күш түсіретін болсак, серіппе серпімділік қасиетi сақтала ма? 4. Гук заны орындалатын жiнiшке спираль серiппе тірекке вертикаль бекiтiл және 160 Н күш әрекетінен 72 мм-ге ұзарған. Серіппеге қосымша 120 н тусiрiлдi. Серіппенің ұзаруын табыңдар.
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:1)k=7,2•10(4 дәрежесі) H/м
F=10 kH = 10000 H
x= 10000
——————- =0,14
7,2•10(4 дәрежесі)
Объяснение:қалғанын істей алмадым, кешіріңдер!
janerje45:
Кое
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kigis999
Предмет: Математика,
автор: viktoriakokhtachova
Предмет: Українська мова,
автор: tomasemma
Предмет: Математика,
автор: danilaboldyrev36