Предмет: Математика, автор: ponocevniy

За 0,4 кг ковбаси заплатили 116,5 грн.Скільки коштує 850 г такої ковбаси?

Ответы

Автор ответа: zdiffer
1

1) Порахуємо скільки грн коштує один грам:

116,5:400 = 0,3 грн

2) Порахуємо скільки коштує 850 грам:

850*0,3 = 255 грн

Відповідь: 255 грн

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ayxan3443u