Предмет: Математика,
автор: ponocevniy
За 0,4 кг ковбаси заплатили 116,5 грн.Скільки коштує 850 г такої ковбаси?
Ответы
Автор ответа:
1
1) Порахуємо скільки грн коштує один грам:
116,5:400 = 0,3 грн
2) Порахуємо скільки коштує 850 грам:
850*0,3 = 255 грн
Відповідь: 255 грн
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: annasecka908
Предмет: Алгебра,
автор: ayxan3443u
Предмет: Математика,
автор: karolina8589
Предмет: Алгебра,
автор: ftehrth
Предмет: Физика,
автор: thomasbrown777