Відстань між пристанями в Черкасах і Каневі становить близько 70 км.
Катер долає цю відстань за течією річки за 5 год, а проти течії — за 7 год.
1) Яка швидкість катера за течією річки?
А. 10 км/год.
Б. 12 км/год.
В. 14 км/год.
Г. 16 км/год.
2) Яка швидкість катера проти течії річки?
А. 10 км/год.
Б. 12 км/год.
В. 14 км/год.
Г. 16 км/год.
3) Швидкість течії річки можна знайти, обчисливши значення виразу:
А. (14 – 10) – 2.
Б. (14 – 10) + 2.
В. (14 – 10) · 2.
Г. (14 – 10) : 2.
4) Знайдіть швидкість течії річки.
5) Чому дорівнює власна швидкість катера?
А. 10 км/год.
Б. 12 км/год.
В. 14 км/год.
Г. 16 км/год.
скооооооооооооорооооооооооооооо
розв'язоооооооооооооок
Ответы
Пошаговое объяснение:
1) **Швидкість катера за течією річки:**
Відстань / Час = 70 км / 5 год = 14 км/год
**Відповідь:** В. 14 км/год.
2) **Швидкість катера проти течії річки:**
Відстань / Час = 70 км / 7 год ≈ 10 км/год
**Відповідь:** А. 10 км/год.
3) **Швидкість течії річки:**
(Швидкість за течією річки - Швидкість катера) / 2 = (14 - 10) / 2 = 2 км/год
**Відповідь:** Б. (14 – 10) + 2.
4) **Швидкість течії річки:**
(Швидкість за течією річки - Швидкість проти течії річки) / 2 = (14 - 10) / 2 = 2 км/год
**Відповідь:** Б. (14 – 10) + 2.
5) **Власна швидкість катера:**
Власна швидкість катера за течією річки = Швидкість за течією річки - Швидкість течії річки
Власна швидкість катера за течією річки = 14 - 2 = 12 км/год
**Відповідь:** Б. 12 км/год.