Предмет: Другие предметы, автор: sofiashkolnik100

ОСНОВИ ЗДОРОВ*Я:Скласти пам’ятки про правила спілкування в соціальних мережах та по мобільному телефону.

Ответы

Автор ответа: korniychukruslan1981
1

Відповідь:

Ось десять пунктів для пам'ятки "Правила спілкування по мобільному телефону":

1. будьте уважними до свого оточення: не користуйтеся телефоном так, щоб це відволікало або заважало іншим.

2) Будьте уважними до чужого часу: Не телефонуйте і не надсилайте повідомлення в позаурочний час, поважайте особистий простір людей, коли вони відмовляються відповідати на дзвінки.

3. Поважайте особисті кордони: Не телефонуйте та не надсилайте повідомлення людям без їхньої попередньої згоди і не діліться їхньою особистою інформацією без їхнього дозволу.

4 Використовуйте відповідну мову: Уникайте використання образливих, агресивних або нешанобливих виразів і стежте за тоном ваших повідомлень.

5. Уникайте надмірного використання: Постарайтеся обмежити використання телефону, щоб не стати залежним і не перевантажувати інших постійним спілкуванням.

6. Уникайте відволікаючих чинників: Не користуйтеся телефоном за кермом, під час переходу вулиці або в інших ситуаціях, що можуть відволікти вас або наразити на ризик вас чи інших людей.

7. Дотримуйтесь конфіденційності: Не передавайте через мобільний телефон важливу або конфіденційну інформацію без відповідних заходів безпеки.

8. Пам'ятайте про плату за роумінг: Подорожуючи, пам'ятайте про витрати, пов'язані з використанням телефону за межами домашньої мережі.

9. Не забувайте про використання даних: Слідкуйте за використанням даних на вашому мобільному телефоні та уникайте завантаження великих файлів або використання застосунків, що потребують великих обсягів даних, при підключенні до обмежених або дорогих тарифних планів.

10. Дотримуйтесь місцевих законів: Знайте і дотримуйтесь чинних у вашому регіоні законів і правил, пов'язаних із використанням мобільних телефонів, наприклад, законів, що забороняють надсилання СМС за кермом або запис телефонних розмов.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: janybaevakanaiym
№49. Прочитайте притчу и ответьте на вопросы. Притча Жила-была на свете семья. Она была непростая. Более ста человек насчитывалось в этой семье. И занимала она целое село. Так и жили всей семьей и всем селом. Вы скажете: ну и что, мало ли больших семейств на свете. Но дело в том, что семья была особая - мир и лад царили в той семье и, стало быть, в селе. Ни ссор, ни ругани, ни драк и раздоров. Человек и общество 5 класс дел слух об этой семье до самого владыки страны. И решил он проверить, правду ли молвят люди. Прибыл он в село, и душа его возрадовалась: кругом чистота, красота, достаток и мир. Хорошо детям, спокойно старикам. Удивился владыка. Решил узнать, как жители села добились такого лада. Пришел к главе семьи: расскажи, мол, как ты добиваешься такого согласия и мира в твоей семье. Тот взял лист бумаги и стал что-то писать. Писал долго - видно, не очень силен был в грамоте. Затем передал лист владыке. Тот взял бумагу и стал разбирать каракули старика, разобрал с трудом и удивился. Три слова были начертаны на бумаге: ЛЮБОВЬ, ПРОЩЕНИЕ и ТЕРПЕНИЕ. И в конце листа: СТО РАЗ ЛЮБОВЬ, СТО РАЗ ПРОЩЕНИЕ, СТО РАЗ ТЕРПЕНИЕ. Прочел владыка, почесал, как водится, за ухом и спросил: - И все? - Да, - ответил старик, - это и есть основа жизни всякой хорошей семьи. - И, подумав, добавил: - И МИРА тоже. Вопросы: 1. О чем эта притча? 2. Чему она вас научила? 3. Как бы вы ее назвали?​
Предмет: Химия, автор: ruslanabudawud