Предмет: Право, автор: katerinamasurenko

Телерадіокомпанія звернулася до суду з позовом до редакції газети "Вiстi" про конфіскацію накладу видання з програмою її передач і стягнення компенсації за збитки, завданi систематичної передруком таких програм з газети "Часопис", котрiй ця інформація передається ТРК за договором. Позивач вважав, що програма теле- і радіопередач с результатом iнтелектуальної діяльності співробітників компанії, тому у нього в силу чинного законодавства виникло виключне право на використання програми як службового ТВОРУ і будь-яка її публікація без його відома є порушенням авторських прав і дає підставу застосувати заходи вiдповiдальностi. Яке рішення повинен винести суд?​

Ответы

Автор ответа: Vika345680
0

Ответ:

Объяснение:Рішення суду буде залежати від доказів та аргументів, представлених обома сторонами. У таких справах суд може врахувати чинне законодавство про авторське право, умови договору між сторонами та обставини систематичного передруку програм. Якщо позивач може довести виключні авторські права та порушення їх публікацією без відома, суд може призначити конфіскацію накладу та стягнення компенсації за завдані збитки.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: sveettvdlya
Тести з конструйованою відповіддю. Прочитайте. Випишіть речення, розставивши розділові знаки, у такій послідовності: А Просте речення, ускладнене вставним словом. Б Просте речення, ускладнене відокремленим означенням. В Просте речення, ускладнене однорідними означеннями. Г Складносурядне речення, між частинами якого ставиться тире. Д Складносурядне речення, між частинами якого ставиться кома. Е Безсполучникове складне речення, між частинами якого ставиться двокрапка. Є Складносурядне речення, між частинами якого не ставиться розділовий знак. Ж Двокрапка у реченні з узагальнювальним словом і однорідними членами. З Кома не ставиться у простому реченні. И Просте речення, ускладнене однорідними присудками й відокремленою обставиною. І Складнопідрядне речення. 1.Коло хат у садках темніли купи вишень та стриміли здорові старі дикі груші. 2.Лупиться під палаючим сонцем старенький вимитий дощами дах. 3.Все забуваєм скруту і нужду і те здається що й забути годі. 4. Нарівні з вікном тьмяно біліли припорошені пилом розквітлі акації. 5.Налита сонцем і вітрами хлюпоче веслами весна. 6. Я був молодий здоровий і міг працювати не втомлюючись. 7. Не піймавши не кажи що злодій. 8. Він підвів голову й нібито посміхнувся. 9. Ви зараз безперечно можете дозволити собі відпочити. 10. Сонячний день млосно дихав запашним теплом свіжої ріллі і дзвінкоголосі жайворонки дружним хором славили весну. 11. Від пісні журливої дуб сколихнувся і лелеки здригнулися вві сні. 12. Хвилина ще і схід розпише в сліпучі барви небосхил. 13. А вас я просив би допомогти іншим порадою ви чудово склали зовнішнє незалежне оцінювання минулого року.