Предмет: Физика, автор: sidorenkoila586

Світло падає з повітря на поверхню прозорої речовини під кутом 60°. Визначте абсолютний показник заломлення цієї речовини, якщо кут заломлення становить 45°

Ответы

Автор ответа: evgenmiron80
0

Ответ:

1.22

Объяснение:

Для визначення абсолютного показника заломлення можна скористатися законом заломлення Снеліуса-Декарта:

n = sin(i) / sin(r)

Де n - абсолютний показник заломлення, i - кут падіння, r - кут заломлення.

Підставляючи відомі значення (i = 60°, r = 45°) отримаємо:

n = sin(60°) / sin(45°)

n = 0.866 / 0.707

n ≈ 1.22

Отже, абсолютний показник заломлення цієє речовини дорівнює близько 1.22.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bbayymuratova
Предмет: Математика, автор: nurumova87