№ 3. Туристка йшла 10 год зі швидкістю 2,4 км/год. З якою швидкістю має рухатися туристка, щоб пройти цю ж відстань за 6 год? Помогите пожалуйста
Ответы
Ответ:
Щоб знайти швидкість, з якою туристка має рухатися, щоб пройти цю ж відстань за 6 годин, ми можемо скористатися формулою:
`швидкість = відстань / час`
Туристка йшла 10 годин зі швидкістю 2,4 км/год. Тому вона пройшла відстань:
`відстань = швидкість * час = 2,4 км/год * 10 год = 24 км`
Щоб пройти цю ж відстань за 6 годин, туристка повинна рухатися зі швидкістю:
`швидкість = відстань / час = 24 км / 6 год = 4 км/год`
Отже, щоб пройти цю ж відстань за 6 годин, туристка повинна рухатися зі швидкістю 4 км/год.
Ответ:
4 км/год
Пошаговое объяснение:
Спочатку знаходимо, яку відстань пройшла туристка за 10 год зі швидкістю 2,4 км/год. Для цього: S=V*t
S=10год*2,4км/год=24км
Далі, щоб знайти швидкість , щоб пройти ту ж відстань (24 км) за 6 год потрібно: V=S:t
V=24км:6год=4км/год
Відповідь: 4 км/год.