Предмет: Физика, автор: nazarzhenis2011

1.Болат серіппе 260Н күштің әсерінен 40 мм-ге созылды.Серіппенің қатаңдығы неге тең?

Ответы

Автор ответа: whyhow897
10

Ответ:

k=6500Н/м

Объяснение:

F=kx

k=F:x

x=40мм=0.04м

k=260:0,04=6500Н/м

Похожие вопросы