Предмет: Химия,
автор: solovdiana05
Варіант 2 Відносна молекулярна маса сполуки Фосфору з Оксигеном становить 142. Відомо, що в молекулі речовини міститься 5 атомів Оксигену. Знайдіть її формулу.
ДАЮ 50 БАЛЛОВ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Якщо в молекулі 5 атомів Оксигену, то маємо
Р + 5 * 16 = 142
Р + 80 = 142
Р = 142 - 80
Р = 62
Так як Фосфор має молекулярну масу 31, то в сполукі 2 атоми Фосфору (62 : 31) = 2
Формула сполуки Р2О5
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: yamsik2005
Предмет: Геометрия,
автор: atremmalinovkarp13
Предмет: Алгебра,
автор: j64650721
Предмет: Литература,
автор: viktoriyadf07
Предмет: Математика,
автор: steklo11