Предмет: Физика, автор: Shoren

Визначити фокусну відстань та оптичну силу збиральної лінзи, в якій предмет, що знаходиться на відстані 40 см дає дійсне зображення на відстані 60 см від лінзи.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d = 60 см = 0,6 м    

f = 40 см = 0,4 м    

Найти: D - ? F- ?

D = 1/d + 1/f = 1/0,6 + 1/0,4 = 4 дптр

F = 1/D = 1/4 = 0,25 м


Shoren: хіба не в F має бути 60?
Shoren: dyexfnf можеш допомогти із завданням?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nazymmahsud9