Предмет: Химия,
автор: Sofiasinuskovic
Обчисліть кiлькiсть речовини (моль) фосфор(V) оксиду Р2ОБ, якщо його маса становить 56,8 г. Із наведених нижче формул виберіть формулу, потрібну для розв'язування задачі. срочноооооо
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
n=m/M
M(Р2О5)= 142г/моль
n=56,8/142=0,4моль
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dinaraalimbet8
Предмет: Математика,
автор: nazidaniyar
Предмет: Английский язык,
автор: kalashnikov345dhd
Предмет: Химия,
автор: kseniyavinzei46
Предмет: Другие предметы,
автор: gazizsharip