Предмет: Химия, автор: revavlada00vl

ТЕРМІНОВО!!!
ЗАДАЧА З ХІМІЇ

На основі термохімічного рівняння реакції розкладу магній гідроксиду Mg(OH)2 = MgO + Н2О, ∆H = 925 кДж обчисліть масу магній гідроксиду, що розклалася, якщо в процесі реакції було витрачено 185 кДж теплоти.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: martynenkosiya
3

Ответ:11.67г

Объяснение:

Можемо використати співвідношення між теплотою реакції та кількістю речовини для цієї задачі.Теплота реакції (ΔH) = 925 кДж означає, що при розкладі 1 моль Mg(OH)₂ виділяється 925 кДж теплоти.Щоб знайти масу Mg(OH)₂, використаємо пропорцію між кількістю теплоти та масою речовини:Теплота=маса×Теплота реакціїТеплота=маса×Теплота реакціїСпочатку знайдемо масу Mg(OH)₂, витрачену під час реакції:Теплота=маса×Теплота реакціїТеплота=маса×Теплота реакції185 кДж=маса×925 кДж185кДж=маса×925кДжТепер розрахуємо масу Mg(OH)₂:маса=185 кДж925 кДж/мольмаса=925кДж/моль185кДж​маса=0.2 мольмаса=0.2мольМаса магнію гідроксиду, яка розклалася, становить 0.2 моль. Тепер можна перевести це у масу, використовуючи молярну масу Mg(OH)₂, яка складає 58.33 г/моль.0.2 моль×58.33 г/моль=11.67 г0.2моль×58.33г/моль=11.67гОтже, маса магнію гідроксиду, що розклалася, дорівнює приблизно 11.67 г.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Ivashkasolomov