Предмет: Физика,
автор: shevchuknazarus6
Хлопчик штовхнув вагонетку масою 20 кг і надав їй швидкості 2 м/с. Визначте середню силу поштовху, якщо він тривав 0,5 с.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
F = 80H
Объяснение:
Дано:
m = 20 кг
V = 2 м/с
t = 0,5c
V₀ = 0
________
F - ?
Решение:
a = ∆V/t
a = 2/0,5 = 4 м/с²
F = ma
F = 20 * 4 = 80H – ответ
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: pidnebenna2809
Предмет: Алгебра,
автор: estersmolyarchuk37
Предмет: Английский язык,
автор: GoGo324
Предмет: Русский язык,
автор: vikayariz265oy0g68
Предмет: Биология,
автор: Аноним