Предмет: Физика,
автор: yegorvelychko
Індуктивність котушки без осердя 0,1 Гн. Обчисліть діаметр
провідника котушки, якщо густина струму в ній становить 1 А/мм ², а енергія
магнітного поля струму 0,1 Дж.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1,3 мм
Объяснение:
L=0,1 Гц
р=1 А/мм²
W=0,1 Дж
d ? d=2√(S/π); S=I/p; I=√(2*W/L)=√(2*0,1/0,1)=1,41 A; S=I,41/1=1,41 мм ²;
d=2√(1,41/π)= 1,3 мм
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mariastukalova02
Предмет: Геометрия,
автор: ddrogomirecka
Предмет: Английский язык,
автор: siuuuguffeee
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: kausarermek72