Предмет: История, автор: Hfhiyj

економічне і політичне становище Австрії в 20-х рр.​

Ответы

Автор ответа: chalyukmarta
0

Економічна ситуація:
- Після війни Австрія стала відокремленою від колишньої Австро-Угорської імперії, що призвело до економічних труднощів. Втрата великих територій та джерел сировини спричинила зменшення виробництва та залежність від імпорту.
- Гіперінфляція була серйозною проблемою в 20-х роках, що призвело до стрімкого знецінення національної валюти і втрати повної довіри до неї. Це сильно ударило по економіці та життя населення.

Політична ситуація:
- Після війни Австрія була перетворена в республіку. Уряди були нестабільними, з постійними змінами і коаліціями різних політичних партій.
- Вплив жидів на політику та економіку став об'єктом критики та антисемітизму, що мало негативний вплив на соціальний клімат.

Автор ответа: fctdgsygfdhngfxzgsac
0

Економічне становище

Економічне становище Австрії в 20-х роках було складним і суперечливим. З одного боку, країна переживала період економічного відродження після Першої світової війни. З іншого боку, вона була змушена виплатити значні репарації країнам-переможницям, що призвело до зростання інфляції та безробіття.

У першій половині 20-х років економіка Австрії розвивалася досить динамічно. Збільшувалися обсяги промислового виробництва, поліпшувалася торгівля. Однак у 1925 році почалося зниження темпів економічного зростання. Це було пов'язано з рядом факторів, включаючи:

  • Зростання інфляції, яка досягла в 1922 році 100%.
  • Ускладнення міжнародної торговельної обстановки.
  • Посилення політичної нестабільності в країні.

У 1929 році світова економічна криза призвела до різкого погіршення економічного становища Австрії. Обсяг промислового виробництва скоротився на 40%, безробіття досягло 25%. Уряд країни був змушений запровадити ряд заходів для стабілізації економіки, включаючи:

  • Дефляцію грошової одиниці.
  • Приватизацію державних підприємств.
  • Залучення іноземних інвестицій.

Ці заходи дозволили до кінця 1930-х років стабілізувати економіку Австрії, однак вона так і не змогла повністю відновитися до рівня, який був до Першої світової війни.

Політичне становище

Політичне становище Австрії в 20-х роках було також складним і суперечливим. У країні існувала жорстка політична боротьба між двома основними партіями: Соціал-демократичною партією Австрії (СДПА) і Християнсько-соціальною партією Австрії (ХСС).

  • СДПА, яка була найбільшою і впливовою партією в країні, представляла інтереси робітників і селян. Вона виступала за соціальні реформи, такі як введення загального виборчого права, 8-годинний робочий день, обов'язкове шкільне навчання.
  • ХСС, яка представляла інтереси середнього класу і підприємців, виступала за збереження традиційних цінностей і інститутів. Вона була проти соціальних реформ, які, на її думку, призводили до занепаду держави.

  • У 1920 році СДПА сформувала уряд, який просував реформи, спрямовані на поліпшення життя робітників і селян. Однак у 1921 році ХСС вийшла з коаліції, і уряд був повалений.
  • У наступні роки СДПА і ХСС змагалися за владу, причому кожна з партій прагнула до встановлення своєї гегемонії в країні. Ця боротьба призвела до політичної нестабільності, що посилилася в період світової економічної кризи.
  • У 1932 році до влади в Австрії прийшов уряд Енгельберта Дольфуса, який відкрито спирався на ХСС. Дольфус проводив авторитарну політику, спрямовану на обмеження впливу СДПА. У 1934 році він розпустив парламент і заборонив діяльність СДПА.
  • У 1938 році Австрія була приєднана до Німеччини. Таким чином, демократичний режим в Австрії був повалений і країна вступила в період фашистської диктатури.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofiavidniak