Предмет: Физика,
автор: chmilenkopolina
Предмет розташований на відстані 20 см від тонкої лінзи. Знайдіть, на якій відстані від лінзи знаходиться зображення предмета, якщо оптична сила лінзи 2,5 дптр. напишіть та вирішіть задачу письмово та не копіюйте. Даю 50 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
D=2,5 дптр
d=0,2 м
f - ?
1/d+1/f=1/F=D
1/f=D-1/d=2,5-1/0,2=2,5-5=-2,5
f=1/(-2,5)=-0,4 м=-40 см - это ответ. Изображение мнимое, находится в точке фокуса линзы на той же стороне, где предмет. Лупа.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: go3qws
Предмет: Українська мова,
автор: reytmaermd
Предмет: Информатика,
автор: garasikamark2011
Предмет: Алгебра,
автор: alinagolubsova2
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним