Предмет: Физика, автор: curkanegor99

срочно!!! середня швидкість руху круїзного елайнера за 6 діб дорівнює 10 м/с який шлях він пройшов за весь цей час ​

Ответы

Автор ответа: melnikaroslav007
0

Ответ:

518400 м

Объяснение:

1 доба = 24 години = 1440 хвилини = 86400 секунди

через те, що діб 6

86400*6=518400 с

шлях за формулою

S = V*t де V- швидкість t-час

S = 10*518400

S = 5184000 м

у морській милі 1852 м

5184000/1852=279,9136069114471 ≈ 280 миль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: 54346788v50