Предмет: Химия,
автор: adkosymzhan
5-тапсырма Берілгені: m(Zn +Cu) =4 V(H2)=2,51 w(Zn)-?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Zn + Cu) = 14 г
V(H2) = 2,51 л
Найти: w(Zn) -?
Cu + H2SO4 ≠ мідь не реагує з сульфатною кислотою
Складемо РХР:
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
Обчислимо кількість речовини водню:
n(H2) = V(H2)/Vm = 2,51/22,4 = 0,112 моль
З РХР бачимо, що n(H2) : n(Zn) = 1 : 1 , тоді
n(Zn) = n(H2) = 0,112 моль
m(Zn) = n(Zn) * M(Zn) = 0,112 * 65 = 7,28 г
w(Zn) = m(Zn)/m(Zn + Cu) * 100% = 7,28/14 * 100% = 52%
privetlalala2801:
помогите пожалуйста в профиле последний вопрос прошу
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: ratcovmaxim2011
Предмет: История,
автор: EvelinSpider2
Предмет: Математика,
автор: valeriazukova068
Предмет: Литература,
автор: xzarsik
Предмет: История,
автор: asbetzakieva