Предмет: Химия,
автор: kishiberohan007
Обчисліть об'єм вуглекислого газу при повному окисненні пентану об'ємом 150 літрів
Ответы
Автор ответа:
1
C5H12+8O2= 5CO2+6H2O
150/22,4= 6,7 моль
n(C5H12)= n(CO2)= 6,7 моль
V(CO2)= Vm× n= (5×22,4)× 6,7= 750,4 л
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
150 л х л
C5H12 + 8O2 = 5CO2 + 6H2O
n = 1 моль n = 5 моль
Vm = 22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 112 л
V(CO2) = 150 * 112 : 22,4 = 750 л
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: 2022savinskaya
Предмет: Биология,
автор: mechx5656
Предмет: Литература,
автор: klocunnasta99
Предмет: Биология,
автор: shmidtveronika09
Предмет: Алгебра,
автор: АНЯПОТАРАЛОВА