Предмет: Химия,
автор: mosennicestvo77
ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА
9.Задача. Обчислити масові частки S та O
у сполуці SO3
Ответы
Автор ответа:
0
У сполуці \( \text{SO}_3 \) молекула містить 1 атом S і 3 атоми O.
Маса атома S - приблизно 32, а маса атома O - приблизно 16 (в г/моль).
Отже, маса SO3 складається з 1 маси атома S та 3 мас атомів O:
Маса SO3 = маса S + маса 3O
Маса SO3 = 32 (S) + 3 * 16 (O) = 32 + 48 = 80 г/моль
Щоб знайти масову частку кожного елемента, розділимо масу кожного елемента на загальну масу SO3.
Масова частка S = (Маса S у формулі SO3 / Загальна маса SO3) * 100%
Масова частка S = (32 / 80) * 100% = 40%
Масова частка O = (Маса O у формулі SO3 / Загальна маса SO3) * 100%
Масова частка O = (48 / 80) * 100% = 60%
Таким чином, масова частка S у сполуці \( \text{SO}_3 \) становить 40%, а масова частка O - 60%.
Маса атома S - приблизно 32, а маса атома O - приблизно 16 (в г/моль).
Отже, маса SO3 складається з 1 маси атома S та 3 мас атомів O:
Маса SO3 = маса S + маса 3O
Маса SO3 = 32 (S) + 3 * 16 (O) = 32 + 48 = 80 г/моль
Щоб знайти масову частку кожного елемента, розділимо масу кожного елемента на загальну масу SO3.
Масова частка S = (Маса S у формулі SO3 / Загальна маса SO3) * 100%
Масова частка S = (32 / 80) * 100% = 40%
Масова частка O = (Маса O у формулі SO3 / Загальна маса SO3) * 100%
Масова частка O = (48 / 80) * 100% = 60%
Таким чином, масова частка S у сполуці \( \text{SO}_3 \) становить 40%, а масова частка O - 60%.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: liraaika
Предмет: Математика,
автор: halilovazilola13
Предмет: Математика,
автор: 6p4nnjmndg
Предмет: Алгебра,
автор: nika161644
Предмет: Українська література,
автор: kandibkadanilo