Предмет: Химия,
автор: rrrr0w
Обчисліть масові частки всіх елементів у сполуках із такими хімічними формулами;
a) NО2;
б) РbСl2;
в) Nа2СO3;
г) H2SO4;
д) Ва3(РO4)
Ответы
Автор ответа:
2
а) w(N)=u(N)×100/Mr(NO2)= 1400/46= 30,5%
w(O2)= Mr(O2)×100/Mr(NO2)= 3200/46= 69,5%
б)w(Pb)= u(Pb)×100/Mr(PbCl2)= 21700/288= 75,5%
w(Cl2)= Mr(Cl2)×100/Mr(PbCl2)=7100/288=24,5%
в)w(Na2)=Mr(Na2)×100/Mr(Na2CO3)= 4600/106= 43,5%
w(C)= u(C)×100/Mr(Na2CO3)= 1200/106= 11,3%
w(O3)=Mr(O3)×100/Mr(Na2CO3)=4800/106= 45,2%
г) w(H2)= Mr(H2)×100/Mr(H2SO4)= 200/98=2,05%
w(S)=u(S)×100/Mr(H2So4)=3200/98= 32,65%
w(O4)=Mr(O4)×100/Mr(H2So4)= 6400/98=65,3%
д) w(Ba3)=u(Ba3)×100/Mr(Ba3(PO4)2)= 411/601= 68,4%
w(P2)= Mr(P2)×100/Mr(Ba3(PO4)2)= 6200/601= 10,3%
w(O8)=Mr(O8)×100/Mr(Ba3(PO4)2)= 12800/601= 21,3%
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: winky4
Предмет: Литература,
автор: olganestoriak88
Предмет: Информатика,
автор: rhfcfdtw
Предмет: Математика,
автор: alikangelov
Предмет: История,
автор: Аноним