Предмет: Физика,
автор: delotorgexport
Велосипедист рухається зі швидкістю 18 км/год Скільки часу треба,щоб подолати відстань 900 м?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
t=s/v
t = 900 м/5 м/с = 180 с або 3 хв
Відповідь: t = 180 с, або 3 хв
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: nurikkenzhebaeva
Предмет: Математика,
автор: Klorib
Предмет: Биология,
автор: Tihonko
Предмет: Английский язык,
автор: ksusaceko1
Предмет: Английский язык,
автор: vovan4ik3619