Предмет: Литература, автор: bezgodovakarolina77

Твір-роздум Для відсутніх. У зошиті пишемо. Контрольна робота Історичне минуле в літературі Теми творів: 1. "Ідеальний лицар Айвенго" за романом В. Скотта "Айвенго"; 2. "Європейська література проти війни" за вивченими творами Галчинського, М. Шпербера, Дж. Бойна, Е. Шмітта; 3. Відображення трагедії покоління у творах про Другу світову війну Тема одна на вибір учня. У творі повинно бути: вступ, основна частина з тезами, аргументами, доказами, вжиті слова я вважаю, я думаю, по-перше, по-друге ... тощо, висновок отже, .. ...Пжжж помогите​

Ответы

Автор ответа: golchenkogleb
0

Ответ:

Історичне минуле в літературі

Тема твору: "Європейська література проти війни" за вивченими творами Галчинського, М. Шпербера, Дж. Бойна, Е. Шмітта

Вступ

Сьогоднішній світ, попри прогрес і технологічні досягнення, все ще тікає від тіні минулого, що переслідує його у вигляді війн та конфліктів. Література, як дзеркало суспільства, часто відображає ставлення людей до війни та її жахів. Оглядаючи твори Галчинського, М. Шпербера, Дж. Бойна та Е. Шмітта, я намагатимусь розкрити європейську літературу як інструмент протистояння війні.

Основна частина

Теза 1: Галчинський та антивоєнна пропаганда

У своєму творі "Хлопчик із шоломом" Галчинський змальовує війну очима дитини, яка вагітно пройнята вражаючим бажанням миру. Автор долає героїчний наратив і розглядає війну як трагедію, яка обтяжує життя навіть найменших.

Теза 2: М. Шпербер та загроза війни

У романі "Шаггер" Шпербер наголошує на тому, що війна не тільки призводить до фізичних страждань, але й психологічно руйнує особистість. Автор вивчає внутрішню боротьбу персонажів зі страхом, втратами та моральними дилемами.

Теза 3: Дж. Бойн та втрати війни

Роман "Хлопець у смугастій піжамі" Бойна привертає увагу до людських втрат у війні, зокрема через призму дитячого сприйняття. Автор ставить під сумнів військовий героїзм і спрямовує читача на роздуми про брутальність та нелюдськість воєнного конфлікту.

Теза 4: Е. Шмітт і літературна боротьба з ідеологією війни

Шмітт у своїх творах, таких як "Владар", розглядає вплив політики на суспільство та небезпеку воєнної ідеології. Автор виокремлює роль літератури у протистоянні ідеологічним та політичним викривленням, аби попереджати наслідки війни.

Висновок

Оглядаючи вивчені твори, можна визначити, що європейська література вступає в боротьбу проти війни, розкриваючи її трагічний вплив на людину та суспільство. Ці твори, як віддзеркалення історичного минулого, залишають слід в серцях читачів та закликають до миру, розуміння та гармонії у світі. Отже, література виступає не тільки як хронікер минулого, але й як могутній інструмент формування свідомості та виховання майбутніх поколінь.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: d49658984