Предмет: Физика,
автор: anastasiarak1971
Велосипедист перші 4 км проїхав за 15 хвилин, а наступні 5 км- за 0,5годин. Знайдіть середню шаидкість руху велосипедиста в км/год
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб знайти середню швидкість руху велосипедиста, спочатку знайдемо загальний час та загальний шлях, а потім розділимо шлях на час.
Загальний час:
15 хв = 15/60 год = 0.25 год
Загальний шлях:
4 км + 5 км = 9 км
Середня швидкість руху:
Швидкість = Шлях / Час
Швидкість = 9 км / 0.25 год = 36 км/год
Отже, середня швидкість руху велосипедиста становить 36 км/год.
Якось так
Можно як найкращу відповідь?)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: azizaramazanova5450
Предмет: Химия,
автор: mariapivovar1991
Предмет: Английский язык,
автор: mineooopppp
Предмет: Химия,
автор: shhsbdbrjnxn
Предмет: Русский язык,
автор: NastyaShy