Предмет: Физика,
автор: anastasiarak1971
Велосипедист перші 4 км проїхав за 15 хвилин, а наступні 5 км- за 0,5годин. Знайдіть середню шаидкість руху велосипедиста в км/год
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб знайти середню швидкість руху велосипедиста, спочатку знайдемо загальний час та загальний шлях, а потім розділимо шлях на час.
Загальний час:
15 хв + 0,5 год = 15/60 год + 0,5 год = 0,25 год + 0,5 год = 0,75 год
Загальний шлях:
4 км + 5 км = 9 км
Середня швидкість:
Середня швидкість = Загальний шлях / Загальний час = 9 км / 0,75 год = 12 км/год
Отже, середня швидкість руху велосипедиста становить 12 км/год.
Як зрозумів так і написав
Перевір спочатку!
Можна як найкращу відповідь?)
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: qwrelx
Предмет: Английский язык,
автор: karinakoko57
Предмет: Английский язык,
автор: aleninkarbekov89
Предмет: Алгебра,
автор: lolol81gh33883
Предмет: Алгебра,
автор: egrekul85