Предмет: Физика,
автор: staskalasnikov720
Визначити опір нитки розжарення електричної лампочки в нормальному режимі роботи, якщо на її цоколі є напис: 220 В, 40 Вт зделать как фото
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1210 Ом
Объяснение:
Дано:
U=220В
Р=40Вт
--------------
R-?
Мощность лампочки находим по формуле:
P=U²/R
Отсюда:
R=U²/P=220²/40=1210 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: serikovaarina072
Предмет: Математика,
автор: anaburcak878
Предмет: Математика,
автор: mari2796
Предмет: Математика,
автор: olegmelnichuk2008
Предмет: Литература,
автор: Аноним