Предмет: Физика, автор: zumatovdias

Физика 7 сынып тапсырма срочно гоу 20 балл берем

Приложения:

Ответы

Автор ответа: inotnoob55
1

Ответ:

Объяснение:

Салмақты есептеу үшін біздің формуламыз: P = m * g, олайда:

m - бұл дененің массасы,

g - бұл тыңдау қуаты (Жерде ол 9.8 м/с²).

a) Жәшіктің массасы 6 кг, сондықтан оның салмағы: P = 6 кг * 9.8 м/с² = 58.8 Н.

b) Адамның массасы 50 кг, сондықтан оның салмағы: P = 50 кг * 9.8 м/с² = 490 Н.

c) Бала өзі мен 5 кг сөмкені бірге көтеріп тұр, сондықтан оның жалпы массасы 45 кг. Сондықтан оның салмағы: P = 45 кг * 9.8 м/с² = 441 Н.

Енді бұл мәндерді өсу ретімен кестеге орналастыру қажет:


zumatovdias: осу ретын жазшы пж
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: zadrot505
Предмет: История, автор: avdeevasofia09012008