Предмет: Литература, автор: anastasiyapetrenko12

Опис героїв роману момо

Ответы

Автор ответа: mishan4ik8
1

Відповідь:

Пояснення:

Момо – це надзвичайно чарівна дівчинка, яка завжди віддана своїм друзям. Вона має неперевершений талант слухати та розуміти кожного, хто до неї звертається. Її великі, виразні очі відображають мудрість та спокій, а усмішка розкриває безмежну доброту серця.

Гіггі – яскравий та уривчастий хлопчик, що завжди в пошуках пригод. Його енергія не має меж, він завжди на вибірковому горі. Гіггі здатен здійснювати неможливе та нести радість усім навколо.

Геронімус – дивовижна тварина, яка викликає посмішки та вражає своєю мудрістю. Він володіє чарівними історіями та завжди має пораду для кожного, хто шукає допомоги.

Всі ці персонажі в романі "Момо" Фрідріха Дюрренматта не лише вражають своєю оригінальністю, а й відображають неймовірну силу дружби та взаємодопомоги.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: viktoria2487
Предмет: История, автор: Аноним
Предмет: Українська мова, автор: victoriapylypchuk123
Даю 15 дала дайте відповідь будь ласка..
1. Односкладне речення представлене у варіанті А. У горнятка бажань рафінований падає сніг. Б 1 пам'ять наша маки колисці. В Слів було не треба.... Г
Я намагаюся створити святковий настрій.

2. Односкладне називне речення представлене у рядку. А Перший сніг. 5. Нині свято. В Ранок морозний. Г. Дим піднімається.

3. Речення «На землі не видно ні сніжинки» А означено-особове Б неозначено-особове В безособове Г двоскладне

4. Головний член вражено безособовим дієсловом у реченні А Пам'ять дощами вимило. Б Словом також можна любити. В Вранці кортить на озеро. Г Мелодію прослухано кілька разів.

5. Усі речення узагальнено-особові, ОКРІМ А З пісні слова не викинеш. Б Клин клином виганяють. В Лови рибу не на сковороді, а у воді. Г Ситий голодному не товариш.

6. Виберіть правильну характеристику частин речення: «А ми живі, нам треба поспішати». А. Перша частина неозначено-особове речення, друга означено-особове. Б Перша частина означено-особове, друга безособове. В Обидві частини двоскладні. Г Перша частина двоскладна, друга безособове.