Предмет: Физика,
автор: kotdavid11
Яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 6,6 кг, щоб збільшити її температуру від 30 до 100°С, а третину води перетворити на пару?
Можно пж как вф решали
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m = 6,6 кг
m2 = m/3 = 6.6/3 = 2.2 кг
t1 = 30°С,
t2 = 100°С
c = 4200 Дж/кг*К удельная теплоемкость
r = 2.26*10^6 Дж/кг удельная парообразования воды
Q = ?
Q = m*c*(t2-t1) + m2*r = 6.6*4200*(100-30) + 2.2*2.26*10^6 = =
= = 7.66 Мега Джоулей
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: cirkoroma
Предмет: Информатика,
автор: marinaobidina404
Предмет: Химия,
автор: sitkosv22
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: sokiablya
https://znanija.com/task/54312603?utm_source=android&utm_medium=share&utm_campaign=question