Предмет: Физика,
автор: ayanzhumash231110
2) Көлемi 20 мм болатын бакка керосин толтыра куйылды. Егерде куйылган керосин массасы 16000 кг болса, онда керосин тыгыздыгы кандай? [3
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Керосин тығыздығын табу үшін, біз керосиннің массасын керосиннің қойылған қалыптық қасындығына бөлу керек. Масса бірлігінде керосиннің қойылған қалыптығын табу үшін, біз керосиннің массасын керосиннің қойылған қалыптығына бөлу керек.
Керосиннің массасы: 16000 кг
Керосиннің қойылған қалыптығы: 20 мм = 0.02 м
Керосиннің тығыздығын табу үшін, массасын қалыптығына бөлеміз:
Тығыздық = Масса / Қалыптық қасындық
Тығыздық = 16000 кг / 0.02 м
Тығыздықты есептеу:
Тығыздық = 800000 кг/м
Сонымен, керосиннің тығыздығы 800000 кг/м болады.
Похожие вопросы