Предмет: Физика,
автор: ap7633092
Коефіцієнт корисної дії печі дорівнює 75%.Скільки води можна нагріти від 5°С до кипіння та повністю вигоріти за рахунок енергії, що виділилося під час спалювання 6 кг кам'яного вугілля. Срочно!!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для вирішення цього завдання, ми можемо використати формулу:
Кількість теплоти = маса речовини * теплота згорання * коефіцієнт корисної дії
Маса речовини = 6 кг
Теплота згорання кам'яного вугілля близько 30 МДж/кг (залежно від якості і типу)
Коефіцієнт корисної дії = 0.75
Отже, застосовуючи ці значення до формули:
Кількість теплоти = 6 кг * 30 МДж/кг * 0.75
Отримуємо кількість теплоти, що виділяється при спалюванні 6 кг кам'яного вугілля та використовуючи коефіцієнт корисної дії.
На жаль, нам немає точних даних про теплоємність води, яка потрібна для розрахунку об'єму, що може бути нагрітий. Тому, ми не можемо розрахувати точні цифри відповіді на ваше питання. Проте, у вас є формула і значення, які потрібно використати для розрахунку.
Похожие вопросы