Предмет: Физика, автор: vp4199013

№7. Хвилі набігають на берег, і кожні 30 с берегову лінію пересікають 10 хвил
Яка швидкість хвилі, якщо довжина хвилі - відстань між її гребнями 12 м?

Ответы

Автор ответа: zdiffer
1

Дано:

N = 10

t = 30

λ = 12 м

v = ?

Рішення:

T = t/N = 30/10 = 3 с

v = λ/T = 12/3 = 4 м/с

Відповідь: v = 4 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: grixaman120