Предмет: Химия, автор: smerchxx

Прожарюванням 156 г алюміній гідроксиду отримали 95 г алюміній оксиду. Обчисліть відносний вихід оксиду. СРОЧНО


Trubochist1k: в Альтернативе учишся?
theblackjustices1980: если лучше знаешь, то сам делай

Ответы

Автор ответа: theblackjustices1980
0

Ответ:

2Al(OH)3 --> Al2O3 + 3H2O

n[Al(OH)3]теор = 156г/78г/моль    = 2моль

m(Al2O3)теор = 2моль * 102г/моль/2 = 102г

%(выход)= 95г*100%/102г ≈ 93,1%

Объяснение:

Похожие вопросы