70 балів!
Напишіть твір на одну з тем.1.Образ України в творчості Володимира Сосюри.(Вірш " Любіть Україну".)2.Образ співця в поемі Лесі Українки "Давня казка"Обсяг роботи 1,5 сторінки.
Ответы
Ответ:
Твір на тему: Образ України в творчості Володимира Сосюри
Володимир Сосюра - один з найвидатніших українських поетів ХХ століття, який прославився своїми патріотичними, революційними та ліричними творами.
Одним з найвідоміших та найулюбленіших творів Володимира Сосюри є вірш “Любіть Україну”, який він написав у 1944 році. Цей вірш є гімном любові до рідної землі, до її природи, історії, культури та народу. Поет закликає українців любити Україну всім серцем, всією душею, всім розумом та всіма силами. Він пише, що Україна - це його мати, його доля, його життя, його пісня, його слава. Він висловлює свою гордість за український народ, який витримав багато випробувань та боровся за свою свободу. Він також показує свою надію на майбутнє України, яка буде щасливою, мирною, багатою та сильною. Він закінчує вірш словами: “Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди”.
Образ України в творчості Володимира Сосюри є образом великої та прекрасної країни, яка заслуговує на любов, повагу та захист. Поет висловлює свої почуття до України з глибокою щирістю, емоційністю та патосом. Він також надихає своїх читачів на патріотизм, оптимізм та відданість своїй Батьківщині. Вірш “Любіть Україну” є одним з символів української національної ідентичності та культури, який актуальний і сьогодні. Також, вірш став символом української національної ідентичності та культури, який актуальний у різні історичні періоди, особливо у часи випробувань та боротьби за свободу. Він був написаний у 1944 році, коли Україна переживала наслідки Другої світової війни та сталінських репресій. Поет Володимир Сосюра закликав українців любити Україну всім серцем, всією душею, всім розумом та всіма силами, незважаючи на труднощі та небезпеки. Цей вірш був заборонений радянською владою за звинуваченням у націоналізмі та контрреволюції, але він жив у народній пам’яті та передавався з уст в уста.