Предмет: Физика,
автор: tttttew
З якою швидкістю рухається кінець хвилинної стрілки, якщо довжина стрілки 1 см?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
R = 1 cм = 0,01 м
Найти: V -?
Швидкість руху кінця стрілки:
V = 2πR / T
T = 3600 с - період обертання хвилинної стрілки годинника
V = 2 * 3,14 * 0,01 / 3600 ≈ 1,7 * 10⁻⁵ м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Gocoycoyvou
Предмет: Математика,
автор: moliakairzhan
Предмет: География,
автор: kusinskaaoksana26
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним