Предмет: Физика, автор: mariabubleienikova

1. Яка кількість теплоти утворюється під час згоряння 5 г водню?

Ответы

Автор ответа: chashkacoffe171109
0

Теплота згоряння водню становить приблизно 286кДж/г.

Теплота згоряння - теплота, яка утворюється при згорянні одного граму водню.

Підставимо значення:

5г×286 кДж/г

Q=5г×286 кДж/г=1430 кДж

Q=1430 кДж

Отже, при згорянні 5 г водню утворюється приблизно

1430 кДж

Відповідь: 1430кДж теплоти.

Буду вдячний за 5 зірок)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: CERK1337
Предмет: Другие предметы, автор: dimajrosnova14