Предмет: Физика,
автор: 09052011anastasia
визначити швидкість руху велосипедиста, якщо колеса велосипеда мають радіус 20 см і обертаються 10 об/сек
СРОЧНО ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
радиус = 0,2 м
длина колеса = 2 П R = 6*0.2 = 1.2 м
10 об/сек = 12 м/сек - скорость
1 км = 1000м
1 час = 3600 сек
таким образом переводим 12 м/с в км/час = 12*3,6 = 43,2 км/час
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: romanprotsak24
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: nickmass2020
Предмет: Математика,
автор: play60559
Предмет: Литература,
автор: Mistr0Endr