Предмет: Химия,
автор: timofijadamovic8
2. Скільки потрібно взяти води та солі, щоб приготувати приготувати 450 г розчину з масовою часткою солі 20%.
Ответы
Автор ответа:
0
Сколько нужно взять воды и соли, чтобы приготовить 450 г раствора с 20% концентрацией соли
w(вещ-ва)= m(вещ-ва)×100/m(р-ра)
m(вещ-ва)= w(вещ-ва)×m(р-ра)/100=20×450/100= 90 г
H2O= m(р-ра) - m(вещ-ва)= 450-90= 360 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: milanafajzrahmanova4
Предмет: Литература,
автор: yankryt124
Предмет: Алгебра,
автор: annazaezc
Предмет: Алгебра,
автор: ksenaagafonova76
Предмет: Химия,
автор: shhsbdbrjnxn