Предмет: Физика, автор: timurfomenko68

Потяг рухається зі швидкістю 70 м/с. Скільки часу триватиме подорож, якщо
відстань між двома містами дорівнює 100 км? Відповідь запишіть у хвилинах. Срочно

Ответы

Автор ответа: 555ai555
4

Ответ:

Объяснение:

V = 70 м/с

S = 100 км = 100000м

t = ?

t = S / V = 100000 / 70 == 1429c == 24 мин

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: deargreat22
Предмет: Английский язык, автор: bananatvytcom