Предмет: Физика,
автор: valintinlintur6
Відомий закон руху точки:y = 3sin(πt/6), м; x = 6cos(πt/6), м. Знайти швидкість точки при t1 = 1 с.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Щоб знайти швидкість точки, необхідно взяти похідні від виразів x і y по відношенню до часу (t) і підставити значення t1 = 1 с.
Для руху по горизонтальній вісі:
x = 6cos(πt/6)
Використовуючи правило похідної для функції косинуса, отримуємо:
dx/dt = -6(π/6)sin(πt/6)
Підставляючи t1 = 1 с, отримуємо:
dx/dt | t=1 = -6(π/6)sin(π/6)
Для руху по вертикальній вісі:
y = 3sin(πt/6)
Використовуючи правило похідної для функції синуса, отримуємо:
dy/dt = 3(π/6)cos(πt/6)
Підставляючи t1 = 1 с, отримуємо:
dy/dt | t=1 = 3(π/6)cos(π/6)
Таким чином, швидкість точки при t1 = 1 с буде мати компоненти:
dx/dt | t=1 = -6(π/6)sin(π/6) м/с
dy/dt | t=1 = 3(π/6)cos(π/6) м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Amelichka220605
Предмет: Биология,
автор: rajymbekrajym11
Предмет: Экономика,
автор: d9drbnvjx7
Предмет: Английский язык,
автор: Питух555
Предмет: История,
автор: saduraaleksandra30