Предмет: Физика, автор: solomiasysoniuk

за мал. обчисліть середню швидкість руху тіла під час руху на усій ділянці руху. Допоможіть будь ласка​

Приложения:

Cohendd: Vср=40 км/7 ч=40/7 км/ч. Считайте))
solomiasysoniuk: треба 40:7?
Cohendd: Треба)) Проехал 40 км за 7 часов. А как, никого не волнует))
solomiasysoniuk: спасибо)
Cohendd: 2 часа вообще стоял.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

За весь час руху середня швидкість складає:

за 1 годину тіло пройшло 20 км

слідуючі 2 години тіло віддихало

і за останні 4 години  пройшло 20 км

Середня швидкість дорівнює:

Uсер. = S/t = (20 + 20) /(1 + 2 + 4) = 40/7 ≈ 5,71 км/год

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lenaskorik87