Предмет: Физика,
автор: emili291210
Автомобіль їхав 3 години зі швидкістю 60 км/год. потім 2 год зі швидкістю 70 км/год. Яка середня швидкість?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Для розрахунку середньої швидкості автомобіля з'їздиться загальний шлях, поділенний на загальний час подорожі.
Загальний шлях за перші 3 години:
Шлях1 = Швидкість1 * Час1 = 60 км/год * 3 год = 180 км
Загальний шлях за наступні 2 години:
Шлях2 = Швидкість2 * Час2 = 70 км/год * 2 год = 140 км
Загальний час подорожі:
Загальний час = Час1 + Час2 = 3 год + 2 год = 5 год
Загальний шлях:
Загальний шлях = Шлях1 + Шлях2 = 180 км + 140 км = 320 км
Отже, середня швидкість автомобіля розраховується як загальний шлях подорожі поділений на загальний час подорожі:
Середня швидкість = Загальний шлях / Загальний час = 320 км / 5 год = 64 км/год
Таким чином, середня швидкість автомобіля становить 64 км/год.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: asmrwoww0
Предмет: Українська мова,
автор: Karolina438671
Предмет: Английский язык,
автор: saddamn
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним