Предмет: Математика,
автор: ilonaindenko
Купили 1 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60 грн. Скільки коштує кілограм цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?
А. 10 грн Б. 12 грн В. 20 грн Г. 24 грн
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Г.-24 грн
абвгдеєжзе
Автор ответа:
0
Відповідь:
Г-24грн!!!!
Покрокове пояснення:
Якщо тут питається скільки коштує цукерки, ТО ВІДПОВІДЬ Г-24 грн
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: azizka112
Предмет: История,
автор: pavlukanna029
Предмет: Английский язык,
автор: andrey0956863943
Предмет: Русский язык,
автор: food1020