Предмет: Українська мова, автор: samojlenkotatana719

265. Запишіть сполучення, дотримуючись правил уживання великої букви та лапок.

Йогурт (в)олошкове (п)оле, острів (х)ортиця, літак (м)рія, станція метро (п)окровська, вебсайт (л)ідер, супермаркет (ф)ора, кав'ярня (с)маколик, мультфільм (п)інгвіни Мадагаскару, піца (ч)отири (с)ири, аквапарк (о)стрів (с)карбів.

Будь ласка допоможіть вмене тільки 35 балів!!!!!

Ответы

Автор ответа: pistraknikita2004
40

Ответ:

Йогурт, Волошкове поле, острів Хортиця, літак Мрія,станція метро Покровська, веб-сайт лідер, супермаркет Фора, кав'ярня Смаколик, мультфільм пінгвіни Мадагаскару, піца чотири сири, аквапарк острів Скарбів

Объяснение:


samojlenkotatana719: https://images.app.goo.gl/X38q2ch3CovPmRyW9ти знаєш що таке лапки
Polina21103: Ага, а теперь перечитай задание
samojlenkotatana719: @**#** **@*#й@*
magnovskau: Не правильно!!
deniskircu1: спасиба
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: dimadombrovski20
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 100 БАЛОВ
1.Прочитайте текст.Визначте його стиль і тип мовлення.Доведіть свою думку.З якою метою і де він може бути опублікованим.
2.Випишіть з тесту ключові слова і обгрунтуте їхню роль у розкритті змісту.
3.Скласти 2 речення за словами -гаj, вабити, вир, каљужа, крок, кут, куњати, снага-

Українська мова виникла не відразу. Вона, виділившись у прадавні часи з якогось індоєвропейського діалекту. Формування проходило протягом тисячоліть. Багато елементів, що вирізняють нашу мову з-поміж інших (розрізнення г і ґ, чергування у і в, роди іменників, кличний відмінок, дієвідмінювання дієслів тощо), спостерігаються вже в архаїчній латині (V—І ст до н.е.), яка теж належить до індоєвропейських мов.Чимало прадавніх слів спільні для української і латинської мов. Діти латинян так само зверталися до батьків mamma, tata, як і сучасні українські. На хліб казали papa, забите місце називали vava, ховаючись, промовляли kuku.
Ще переконливіші аргументи про давність української мови дає сербська мова. Серби на Балкани переселилися з території сучасної України в VІ —VІІ ст. н.е. За тринадцять-чотирнадцять століть в українській та сербській мовах сталися чималі зміни. Проте й тепер дуже відчутна їхня близькість. Зокрема, в сербській мові перед звуками е та и приголосні вимовляються так само твердо, як і в українській: весели, тихи.Багато спільного є у відмінюванні іменників. В обох мовах вони однаково діляться на чотири відміни. З усіх слов’янських мов лише в українській і сербській та ще в словенській дієслова в першій особі множини мають закінчення – мо: оремо, стоjимо.Майже однаково в обох мовах змінюються дієслова в наказовому способі. Наприклад: чекаj, чекаjмо, чекаjте. Чимало слів, які, здавалося б, є специфічно українськими, вживаються також у сербській мові. Вони майже в однаковому звучанні і з тим самим значенням гаj, вабити, вир, каљужа, крок, кут, куњати, снага, треба тощо.