Предмет: Физика, автор: prihodkovana47

Написати Дано до задач на фото.
6. Насос, двигун якого розвиває потужність 2кВт, за 8хв піднімає певну масу води на висоту 6м. Визначте цю масу, якщо к.к.Д установки 80%. 7. Підйомний кран піднімає вантаж 4т на висоту 10м зі сталою швидкістю. За який час піднімається цей вантаж, якщо потужність двигуна 15кВт, а к.к.д. крана 75%? 8. Вантаж масою 150кг за допомогою важеля піднімають на висоту 0,2м. При цьому, до довшого плеча важеля прикладають силу 600Н, під дією якої кінець цього плеча опускається на 0,6м. Визначте к.к.д важеля.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: darkstar2370
1

Ответ:

6. Дано:
w = 2кВт
t= 8 хв

h = 6 м
η  - 80 %
Знайти:
m - ?
7. Дано:
m = 4т

h = 10 м
w = 15 кВт
η  - 75%

Знайти:
t -?
8. Дано:

m = 150кг

h = 0.2 м

F = 600H

S = 0.6 м

Знайти:
η - ?

9. Дано:
l = 2 м
h = 0.5 м
μ = 0,2
знайти:
η - ?

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: annalisa50