Предмет: Физика,
автор: andrijsemenakov
ДАЮ 30 БАЛІВ !!!!!!
СРОЧНО !!!!!
НАПЕРЕД ДЯКУЮ !
До джерела сталої напруги 48 В підключили три резистори, з'єднані послідовно. Сила струму, який проходить через перший резистор, дорівнює 1 А, опір другого становить 12 Ом, а напруга в третьому дорівнює 18 В. Якими є опори першого й третього резисторів?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано
U=48B
I1=1A
R2=12Om
U3=18B
R1-?
R3-?
I1=I2=I3=I=1A
R3=U3/I=18Om
R=R1+R2+R3
R1=R-R2-R3=48-12-18=18Оm
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: bekmuratakniet1
Предмет: Українська література,
автор: vanyagamer2011
Предмет: Английский язык,
автор: sonamazurenko093
Предмет: Математика,
автор: tasmatasma44
Предмет: География,
автор: adilzhanovaadelina