Предмет: Физика,
автор: nikita2008garena
Розв'язати задачу з повним дано, малюнком та розв'язанням: На якій мінімальній відстані від лінії «Stop» треба при червоному світлі загальмувати автомобіль, що рухається зі швидкістю 58 км/год, якщо коефіцієнт тертя між шинами і дорогою 0,5?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 25,6м
Объяснение:
Дано:
V=58км/ч=16м/с
μ=0,5
g=10Н/кг
----------------
S-?
Согласно второго закона Ньютона:
ma=Fтр
a=(V²-Vo²)/2S
Fтр=μmg
Подставим выражения в формулу и получим:
m*(V-Vo)/2S=μmg
m сократится и получаем:
(V²-Vo²)/2S=μg
S=Vo²/(2μg)=16²/(2*0,5*10)=25,6м
kimkarina953:
доброе утро не могли бы помочь с химией пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: dovganvladx
Предмет: Математика,
автор: kimu52698
Предмет: Химия,
автор: kovnastia12
Предмет: Литература,
автор: higughcjg
Предмет: Химия,
автор: 82690