Предмет: Физика,
автор: igorek2005b06
Тіло зісковзує без тертя з вершини похилої площини довжиною l = 3,6 м і кутом нахилу до горизонту α = 30°. Знайти швидкість тіла біля основи площини, g =10 м/с².
Ответы
Автор ответа:
0
Для розв'язання задачі, ми можемо використати правило косинусів. Знайти швидкість тіла біля основи площини, g = 10 м/с².
По-перше, знаймо, що швидкість тіла біля основи площини дорівнює:
v = g * sin(α)
де g - це прискорення, а α - кут нахилу до горизонту.
v = 10 * sin(30°)
v = 10 * (√3/2)
v = 10 * (3/2)
v = 15
Отже, швидкість тіла біля основи площини дорівнює 15 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nellimakhmudova2013
Предмет: Алгебра,
автор: pakadelina61
Предмет: Физика,
автор: stalkerl200895
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: speedygonchik